فیدان: به نقل از دبیرخانه جشنواره از بین مجموع ٣۶٠ اثر دریافت شده در بخش ملی، ۴۵ فیلم به بخش‌هاى مختلف جشنواره راه پیدا کردند. در بخش بین الملل نیز از میان ٢٢٠ اثر، ٢٢ فیلم توسط هیئت انتخاب جشنواره به بخش مسابقه وارد شدند.

 

اسامى فیلم‌های کوتاه راه یافته به بخش مسابقه ملی

  • فیلم کوتاه «هیولا» به کارگردانی محمد تفضلی و سیاوش شهابی
  • فیلم کوتاه «تو هنوز اینجایی» به کارگردانی کتایون پرمر، محمد روحبخش
  • فیلم کوتاه «کلینر» به کارگردانی محمدرضا میقانی
  • فیلم کوتاه «وحشی» به کارگردانی فردین انصاری
  • فیلم کوتاه «بهار اینجا نیست» به کارگردانی سعید کرمی
  • فیلم کوتاه «تاول» به کارگردانی مرتضی شمس
  • فیلم کوتاه «بایرن مونیخ» به کارگردانی نگین امین زاده
  • فیلم کوتاه «ساقی» به کارگردانی علیرضا اسفندیارنژاد
  • فیلم کوتاه «آمریکا» به کارگردانی مهرنوش فطرت
  • فیلم کوتاه «پرتره» به کارگردانی سیاوش فرهادی
  • فیلم کوتاه «مثل بچه آدم» به کارگردانی آرین وزیردفتری
  • فیلم کوتاه «سایه  فیل» به کارگردانی آرمان خوانساریان
  • فیلم کوتاه «برف تابستان» به کارگردانی امین چادگانی
  • فیلم کوتاه «دوباره» به کارگردانی حجت غلامی
  • فیلم کوتاه «خاکستر» به کارگردانی آریان گلصورت
  • فیلم کوتاه «نورگیر» به کارگردانی نسیم کیانی، مصطفی مصطفوی
  • فیلم کوتاه «کروکودیل» به کارگردانی ایمان خشنودی
  • فیلم کوتاه «سیزیف» به کارگردانی مصطفی اوصانلوی، زهرا غمناک
  • فیلم کوتاه «سپرده به زمین» به کارگردانی سرور مهدی بیگی
  • فیلم کوتاه «خوشحال و شاد و بیزارم» به کارگردانی ایمان فراهانی
  • فیلم کوتاه «چوب‌ها» به کارگردانی آناهیتا هوشان
  • فیلم کوتاه «کشتار با اره برقی در تهران» به کارگردانی پویان غلامرضازاده
  • فیلم کوتاه «فاش» به کارگردانی احسان مختاری

 

اسامى فیلم‌های کوتاه راه‌یافته به بخش مسابقه مستند

  • مستند کوتاه «زمستان یورت» به کارگردانی میلاد میرزاباقری
  • مستند کوتاه «صادره از فسا» به کارگردانی یاسمن باغبان
  • مستند کوتاه «کوه» به کارگردانی فرهاد افسری
  • مستند کوتاه «یک روز یک شهر» به کارگردانی حمید آل حمودی
  • مستند کوتاه «فرزند» به کارگردانی رضا فخاری
  • مستند کوتاه «ب منفی» به کارگردانی لینا ربیعی
  • مستند کوتاه «کنسرسیوم» به کارگردانی عارف حاتمی

 

اسامى فیلم‌های کوتاه راه‌یافته به بخش مسابقه تجربى

  • فیلم کوتاه «نشخوار» به کارگردانی مجید فرهنگ بافتانی
  • فیلم کوتاه «دیدن» به کارگردانی مهدا پورمهدی
  • فیلم کوتاه «صدای سکوت» به کارگردانی میلاد محبیان
  • فیلم کوتاه «هیچ» به کارگردانی علی صالحی
  • فیلم کوتاه «سر» به کارگردانی محمد واحدی جو

 

اسامى فیلم‌ها در بخش مسابقه انیمیشن:

  • انیمیشن کوتاه «باربر» به کارگردانی داریوش اسکویی
  • انیمیشن کوتاه «کمک» به کارگردانی مهدی حسین زاده
  • انیمیشن کوتاه «ذهن» به کارگردانی محبوبه کلایی
  • انیمیشن کوتاه «نقطه نقطه خط» به کارگردانی خشایار الوندی
  • انیمیشن کوتاه «آنتروپی» به کارگردانی مهرداد مه آبادی

اسامى فیلم‌ها کوتاه در بخش مسابقه سال اولی

لازم به ذکر است دو فیلم کوتاه «سر» و «هیچ» بنا بر نظر هیات انتخاب جشنواره در بخش مسابقه تجربى نیز داورى خواهند شد.

  • فیلم کوتاه «مدخون» به کارگردانی سنا امینی
  • فیلم کوتاه «دود سفید» به کارگردانی سجاد بیگی پور
  • فیلم کوتاه «جعبه جادویی» به کارگردانی مرتضی جلالیان
  • فیلم کوتاه «سر» به کارگردانی محمد واحدی جو
  • فیلم کوتاه «هیچ» به کارگردانی علی صالحی

‌‎

اسامى فیلم‌های کوتاه بخش خارج از مسابقه

  • ‌‎فیلم کوتاه «فلامینگو» به کارگردانی امیر نجفی
  • فیلم کوتاه «خون سردی» به کارگردانی محمد رحمتی
  • فیلم کوتاه «سازاق» به کارگردانی علیرضا سلمان پور
  • فیلم کوتاه «تله» به کارگردانی شیرین اخلاصی
  • فیلم کوتاه «وایتسک» به کارگردانی امیر اخوان
  • فیلم کوتاه «منهای یک» به کارگردانی مونا محمدیاری
  • فیلم کوتاه «تریبون» به کارگردانی رضا نجاتی
  • فیلم کوتاه «روح القدس: به کارگردانی امیراحمد قزوینی، محمد کریم پور
  • مستند کوتاه «من نجس نیستم» به کارگردانی علی حسینی صدر
  • مستند کوتاه «دوزخ» به کارگردانی برهان احمدی

 

اسامى فیلم‌هاى کوتاه راه یافته به بخش مسابقه بین‌المللى

  • فیلم کوتاه «ABU ADNAN» به کارگردانی Sylvia Le Fanu از دانمارک
  • فیلم کوتاه «BLACK MOUNTAINS» به کارگردانی Joachim Neef از انگلستان
  • فیلم کوتاه «CAVELLO» به کارگردانی Sven Bresser از هلند
  • فیلم کوتاه «THE TRANSFER» به کارگردانی Michael Grudsky از آلمان
  • فیلم کوتاه «FAITH» به کارگردانی Tatiana Fedorovskaya از روسیه
  • فیلم کوتاه «IN TACT» به کارگردانی Johannes Bachmann از سوئیس
  • فیلم کوتاه « SOLO» به کارگردانی Yves De Prà از سوئیس
  • فیلم کوتاه «WALLS» به کارگردانی Maik Schuster، Fatmir Dolci،  Max Paschkeمحصول مشترک فلسطین، آلمان و کرواسی
  • فیلم کوتاه «WONDERLAND» به کارگردانی Tiffanie Hsu از آمریکا
  • فیلم کوتاه «The Sliding Man» به کارگردانی Jacques Lemaire از بلژیک
  • فیلم کوتاه «FIFO» به کارگردانی Sacha Ferbus از بلژیک
  • فیلم کوتاه «Clan» به کارگردانی Stefanie Kolk از هلند
  • فیلم کوتاه «FÖLDIEK» به کارگردانی Ádám Freund از مجارستان
  • فیلم کوتاه «INVISIBLY» به کارگردانی Áron Szentpéteri از مجارستان
  • فیلم کوتاه «COLLAPSED LUNG» به کارگردانی Ambrus Fatér از مجارستان
  • فیلم کوتاه «ASSAUT» به کارگردانی Tamás Fekete از مجارستان
  • فیلم کوتاه «PACGIRL» به کارگردانی Jaime Peña García از مکزیک
  • فیلم کوتاه «MUNDOS» به کارگردانی Max Lusson از اسپانیا
  • فیلم کوتاه «APARTMENT INTERBELIC» به کارگردانی Sebastian Mihailescu از رومانی
  • فیلم کوتاه «COSMORAMA» به کارگردانی Hugo Deverchère از فرانسه
  • انیمشین کوتاه «SKATEBOARDING IS NOT A CRIME» به کارگردانی Cristin Radu از رومانی
  • مستند کوتاه «KRANIEBRUD» به کارگردانی Mads Hedegaard از دانمارک

 

پانزدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال ٢٨ خرداد تا ۴ تیر ١٣٩٧ برگزار خواهد شد.

پیوند کوتاه: http://www.fidanfilm.ir/b/3DS