با برگزاری مراسم اختتامیه پنجاه و هشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ــ اروند برگزیدگان این دوره معرفی شدند.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، اسامی برگزیدگان این دوره در سه بخش مسابقه فیلم، فیلم‌نامه و عکس عبارتند از:

 

بخش مسابقه فیلم

در بخش پژوهش فیلم مستند

از میان ۳ کاندید

محمد سلیمی راد برای مستند کوتاه «شبح اسلحه» از دهدشت

محمد عبداللهی برای مستند کوتاه «ساروُ» از بیرجند

سجاد ایمانی برای مستند کوتاه «جوکر» از نورآباد ممسنی

تندیس جشنواره و مبلغ بیست و پنج میلیون ریال اهدا شد به محمد عبداللهی برای مستند کوتاه «ساروُ» از بیرجند

 

در بخش فیلم‌نامه

از میان ۵ کاندید

عباس عمرانی بیدی برای فیلم کوتاه «مونالیزا» از سبزوار

سعید رضایی برای فیلم کوتاه «شنیدن» از آبادان

سید مرتضی سبزقبا برای فیلم کوتاه «داشتن» از آبادان

مختار عباسی و مرجان خسروی برای فیلم کوتاه «چهارشنبه سوری» از شوشتر

حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری برای فیلم کوتاه «ایوب» از رفسنجان

تندیس جشنواره و مبلغ بیست و پنج میلیون ریال اهدا شد به مختار عباسی و مرجان خسروی برای فیلم کوتاه «چهارشنبه سوری» از شوشتر

 

در بخش تصویربرداری

از میان ۵ کاندید

امیر علیویسی برای فیلم کوتاه «داشتن» از آبادان

سید محمدرضا سجادیان برای فیلم کوتاه «چله نشین» از رفسنجان

آئین ایرانی برای فیلم کوتاه «یک روز بعد» از شیراز

رامین راستجو برای فیلم کوتاه «هیچ چیز مهم نیست» از بندرعباس

مهدی امیری برای فیلم کوتاه «آریو والیبال» از رفسنجان

دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا شد به رامین راستجو برای فیلم کوتاه «هیچ چیز مهم نیست» از بندرعباس

تندیس جشنواره و مبلغ بیست و پنج میلیون ریال اهدا شد به سید محمدرضا سجادیان برای فیلم کوتاه «چله نشین» از رفسنجان

 

در بخش تدوین

از میان ۵ کاندید

نگین امین زاده برای فیلم کوتاه «بایرن مونیخ» از شیراز

توران پناهی راد برای فیلم کوتاه «چله نشین» از رفسنجان

اسماعیل علیزاده برای فیلم کوتاه «آریو والیبال» از رفسنجان

عباس عمرانی و سید حسین سجادی برای فیلم کوتاه «مونالیزا» از سبزوار

پگاه احمدی برای فیلم کوتاه «ایوب» از رفسنجان

تندیس جشنواره و مبلغ بیست و پنج میلیون ریال اهدا شد به اسماعیل علیزاده برای فیلم کوتاه «آریو والیبال» از رفسنجان

 

در بخش صدا

از میان ۵ کاندید

امید مظلومی و حسین نارمنجی برای مستند کوتاه «ساروُ» از بیرجند

مجید نجاتی و آرش قاسمی برای فیلم کوتاه «مونالیزا» از سبزوار

مجید نجاتی برای فیلم کوتاه «بادیه نشین» از آبادان

جمال دهقان و زهره علی اکبری برای فیلم کوتاه «چله نشین» از رفسنجان

هادی معنوی پور و حسین قورچیان برای فیلم کوتاه «مادرمرده» از شیراز

تندیس جشنواره و مبلغ بیست و پنج میلیون ریال اهدا شد به جمال دهقان و زهره علی اکبری برای فیلم کوتاه «چله نشین» از رفسنجان

 

در بخش بهترین انیمیشن

از میان ۶ کاندید

مهدی بوستانی برای انیمیشن کوتاه «مراسم پرده برداری» از کرمان

 کاوه سیستانی برای انیمیشن کوتاه «والی بال» از شیراز

 پویا عباسی برای انیمیشن کوتاه «راه بی پایان» از شیراز

 محمد افشارنژاد و محمود آزادنیا برای انیمیشن کوتاه «همراه» از مشهد

 الهام طرقی برای انیمیشن کوتاه «هیچکس» از نیشابور

 سیدمحمد فاطمی برای انیمیشن کوتاه «بالا» از شیراز

تندیس جشنواره و مبلغ سی میلیون ریال اهدا شد به الهام طرقی برای انیمیشن کوتاه «هیچکس» از نیشابور

 

در بخش بهترین مستند کوتاه

از میان ۵ کاندید

 محمد سلیمی راد برای مستند کوتاه «شبح اسلحه» از دهدشت

 محمد عبداللهی برای مستند کوتاه «ساروُ» از بیرجند

 سجاد ایمانی برای مستند کوتاه «جوکر» از نورآباد ممسنی

 سیدمصطفی فخاری نیری برای مستند کوتاه «داستان عروسک‌ها» از یزد

 حسین نارمنجی برای مستند کوتاه «باغچه سبز خانه مان سبز است» از بیرجند

تندیس جشنواره و مبلغ سی میلیون ریال اهدا شد به سجاد ایمانی برای مستند کوتاه «جوکر» از نورآباد ممسنی

 

در بخش بهترین فیلم تجربی

در این بخش هیأت داوران هیچ فیلمی را شایسته تندیس بهترین فیلم ندانست

دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا شد به آرش امیری برای فیلم کوتاه «سمفونی شماره ۱۰» از گناباد

 

در بخش بهترین کارگردانی فیلم داستانی

از میان ۵ کاندید

رضا موری برای فیلم کوتاه «چهارشنبه سوری» از شوشتر

امید میرزایی برای فیلم کوتاه «چله نشین» از رفسنجان

عباس عمرانی بیدی برای فیلم کوتاه «مونالیزا» از سبزوار

نگین امین زاده برای فیلم کوتاه «بایرن مونیخ» از شیراز

سید مرتضی سبزقبا برای فیلم کوتاه «داشتن» از آبادان

تندیس جشنواره و مبلغ سی و پنج میلیون ریال اهدا شد به نگین امین زاده برای فیلم کوتاه «بایرن مونیخ» از شیراز

 

در بخش استعداد جوان

تندیس جشنواره و مبلغ بیست میلیون ریال اهدا شد به سیدمصطفی فخاری نیری برای مستند کوتاه «داستان عروسک‌ها» از یزد

 

در بخش تقدیر ویژه هیات داوران

دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا شد به ژیلا شاهی برای بازی در فیلم کوتاه «جایی برای آرامش» از مشهد

دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا شد به امیررضا فرامرزی برای بازی در فیلم کوتاه «چهارشنبه سوری» از شوشتر

دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا شد به رضا قادری برای طراحی صحنه و لباس فیلم کوتاه «یک روز بعد» از شیراز

دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون ریال اهدا شد به علی شهابی نژاد برای نگاه پویا و دغدغه‌مند مستند کوتاه «روز زرد» از آبادان

جایزه بزرگ جشنواره

از میان ۵ کاندید

سجاد ایمانی برای مستند کوتاه «جوکر» از نورآباد ممسنی

الهام طرقی برای انیمیشن کوتاه «هیچکس» از نیشابور

امید میرزایی برای فیلم کوتاه «چله نشین» از رفسنجان

نگین امین زاده برای فیلم کوتاه «بایرن مونیخ» از شیراز

رضا موری برای فیلم کوتاه «چهارشنبه سوری» از شوشتر

تندیس جشنواره و مبلغ پنجاه میلیون ریال اهدا شد به امید میرزایی برای فیلم کوتاه «چله نشین» از رفسنجان

 

بخش مسابقه فیلم‌نامه

لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا شد به امیدعلی جلیل برای فیلم‌نامه‌های «رقص نی» و «کمی جا» از آبادان

لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا شد به حسین حسین زاده جهرمی برای فیلم‌نامه «گربه‌های گرسنه» از جهرم

لوح تقدیر و مبلغ ده میلیون ریال به عنوان نفر سوم اهدا شد به ایمان مسگرزاده برای فیلم‌نامه «روز بعد از فردا» از اهواز

دیپلم افتخار و مبلغ پانزده میلیون ریال به عنوان نفر دوم اهدا شد به محسن شیرزایی برای فیلم‌نامه «در جستجوی تختک‌نشین‌ها» از زاهدان

تندیس جشنواره و مبلغ بیست میلیون ریال به عنوان نفر اول اهدا شد به فاطمه اشعری برای فیلم‌نامه «حلقه» از اهواز

تندیس جشنواره و مبلغ بیست میلیون ریال جایزه نقدی به عنوان بهترین فیلم‌نامه اقتباسی مشترکاً اهدا شد به امیرمسعود سهیلی برای فیلم‌نامه «فیلمرغ» از مشهد و مصیب حنایی برای فیلم‌نامه «بچه» از شیراز

 

بخش مسابقه عکس

لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا شد به محمد همتی برای عکس «گلدانی در دریا» از چابهار

لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا شد به ایرج حسین پور برای عکس «بادبادک فروش» از بوشهر

لوح تقدیر و مبلغ ده میلیون ریال به عنوان بهترین استعداد جوان اهدا شد به زهرا نادری برای عکس «کودکی» از نیشابور

لوح تقدیر و مبلغ ده میلیون ریال به عنوان عکس سوم اهدا شد به مهران میرزایی از مشهد

دیپلم افتخار و مبلغ پانزده میلیون ریال به عنوان عکس دوم اهدا شد به مهران میرزایی برای عکس «قطار» از مشهد

تندیس جشنواره و مبلغ بیست میلیون ریال به عنوان عکس اول اهدا شد به سیدمحمد صادق حسینی برای عکس «باران» از شیراز

لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال اهدا شد به کوروش سنایی برای مجموعه عکس «آبادانی‌ها» از آبادان

تندیس جشنواره و مبلغ بیست و پنج میلیون ریال به عنوان بهترین مجموعه عکس اهدا شد به مسعود محمدی برای مجموعه عکس «خوزستان غبار فراموشی» از اندیمشک

پیوند کوتاه: http://www.fidanfilm.ir/b/2hr