فیدان: به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، با پایان یافت پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان، کاشان نامزدها و برگزیدگان این دوره در بخش مسابقه فیلم‌نامه و فیلم به شرح زیر معرفی شدند.

بخش مسابقه فیلم‌نامه

لوح تقدیر و مبلغ ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا شد به امید رشیدی نسب و بهزاد علوی برای فیلم‌نامه «بار هستی» از خرم آباد

لوح تقدیر و مبلغ ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا شد به عباس محمدی گیلوائی برای فیلم‌نامه «در حمام نمره» از تهران

لوح تقدیر و مبلغ ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به عنوان نفر سوم اهدا شد به محمدرضا امین آبادی و امیرحسین شاکری فینی برای فیلم‌نامه «مکان» از کاشان

دیپلم افتخار و مبلغ ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به عنوان نفر دوم اهدا شد به نسیم سیفی پور، نسیم محمدی فارسانی و مجید شیدا برای فیلم‌نامه «نارین» از تهران

تندیس جشنواره و مبلغ ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به عنوان نفر اول اهدا شد به علی شیرخانی برای فیلم‌نامه «بهمن کوتاه» از تهران

 تندیس جشنواره و مبلغ ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال جایزه نقدی به عنوان بهترین فیلم‌نامه اقتباسی اهدا شد به بابک نبی زاده برای فیلم‌نامه «زیباترین سرباز زمین» از تهران

تندیس جشنواره ، مبلغ ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال جایزه نقدی و الویت حمایت از تولید اثر به مبلغ ۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به عنوان بهترین فیلم‌نامه بخش ویژه اهدا شد به جعفر بزمی یان برای فیلم‌نامه «گلوله‌ای که به هدف نخورد» از کاشان

بخش مسابقه فیلم

در بخش پژوهش فیلم مستند

از میان ۴ کاندید

محمدعلی هاشم پوربرای مستند کوتاه «بیست و شش» از بابل

علیرضا دهقان و راحیل صحرایی برای مستند کوتاه «بی گدار» از تهران

فرشاد احمدی دستگردی برای مستند کوتاه «رودنامه خوانی» از اصفهان

محمدهادی اسفندیاری برای مستند کوتاه «بایداق» از تهران

تندیس جشنواره و مبلغ ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا شد به علیرضا دهقان و راحیل صحرایی برای مستند کوتاه «بی گدار» از تهران

در بخش فیلم‌نامه

از میان  ۶ کاندید

آرمین ایثاریان برای فیلم کوتاه «شکارچی نهنگ» از تهران

علی عسگری و فرنوش صمدی برای فیلم کوتاه «نگاه» از تهران

عاطفه محرابی برای فیلم کوتاه «#ساعت_چهار» از تهران

ابوالفضل کاهانی برای فیلم کوتاه «بین ما» از اصفهان

فردین انصاری نژاد برای فیلم کوتاه «نرمش» از اصفهان

حامد اصلانی برای فیلم کوتاه «دریازدگی» از تهران

تندیس جشنواره و مبلغ ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا شد به ابوالفضل کاهانی برای فیلم کوتاه «بین ما» از اصفهان

در بخش تصویربرداری

از میان ۴ کاندید

هاشم مرادی برای فیلم کوتاه «از حَسَکه با عشق» از تهران

حسن ناحی برای فیلم کوتاه «تالسا» از تهران

علی حسین زاده برای فیلم کوتاه «چتر خاکستری» از اصفهان

ایمان صالحی برای فیلم کوتاه تجربی «مرد و مرگ» از اصفهان

احسان کفاش برای فیلم کوتاه «اتیکت» از تهران

تندیس جشنواره و مبلغ ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا شد به ایمان صالحی برای فیلم کوتاه تجربی «مرد و مرگ» از اصفهان

در بخش تدوین

از میان ۵ کاندید

یلدا جبلی برای فیلم کوتاه «نگاه» از تهران

سروش محمدزاده برای فیلم کوتاه «#ساعت_چهار» از تهران

حسن کوچکی برای فیلم کوتاه «نرمش» از اصفهان

سیدمهدی حسینی برای فیلم کوتاه «ارباب» از تهران

رضا پیلگاه برای فیلم کوتاه «تنیدن در تن» از تهران

تندیس جشنواره و مبلغ ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا شد به سروش محمدزاده برای فیلم کوتاه «#ساعت_چهار» از تهران

در بخش صدا

از میان ۵ کاندید

علی کاظمی برای صدابرداری فیلم کوتاه «وحشی» از اصفهان

محمود خرسند برای صداگذاری فیلم کوتاه «#ساعت_چهار» از تهران

آرش قاسمی برای صداگذاری فیلم کوتاه «درخت زیتون سعد» از تهران

احسان افشاریان برای صداگذاری فیلم کوتاه «از حَسَکه با عشق» از تهران

حسن شبانکاره برای صداگذاری فیلم کوتاه «تنیدن در تن» از تهران

تندیس جشنواره و مبلغ ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال مشترکاً اهدا شد به علی کاظمی برای صدابرداری فیلم کوتاه «وحشی» از اصفهان و محمود خرسند برای صداگذاری فیلم کوتاه «#ساعت_چهار» از تهران

در بخش بهترین انیمیشن کوتاه

از میان  ۵ کاندید

علی عزیزی برای انیمیشن کوتاه «پروانگی» از تهران

سپیده اقبالی برای انیمیشن کوتاه «سبز و صورتی» از تهران

داریوش اسکویی برای انیمیشن کوتاه «باربر» از تهران

امیرحسین رحیم زاده برای انیمیشن کوتاه «پالیزار» از کاشان

تندیس جشنواره و مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا شد به علی عزیزی برای انیمیشن کوتاه «پروانگی» از تهران

در بخش بهترین مستند کوتاه

از میان ۵ کاندید

رضا غلامی مطلق برای مستند کوتاه «قارشلق» از بجنورد

علی خوشدلی برای مستند کوتاه «چهل و یک» از کاشان

محمدرضا حافظی برای مستند کوتاه «راه بی عبور» از خرم آباد

سعید شاه حسینی برای مستند کوتاه «حلبی ساز» از اراک

علیرضا دهقان برای مستند کوتاه «بی گدار» از تهران

تندیس جشنواره و مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا شد به محمدرضا حافظی برای مستند کوتاه «راه بی عبور» از خرم آباد

در بخش بهترین فیلم کوتاه تجربی

از میان ۳ کاندید

علی گردان برای فیلم کوتاه تجربی «هجوم» از تهران

بهنام عافیت برای فیلم کوتاه «خوابگرد» از تهران

رضا پیلگاه برای فیلم کوتاه «تنیدن در تن» از تهران

تندیس جشنواره و مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا شد به رضا پیلگاه برای فیلم کوتاه «تنیدن در تن» از تهران

بهترین فیلم بخش ویژه

تندیس جشنواره و مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا شد به آقای علی شاهیده به خاطر مجموعه آثار ایشان با موضوع تاریخ و فرهنگ شهر کاشان اهدا شد.

در بخش بهترین فیلم داستانی

از میان ۵ کاندید

مرتضی خانجانی برای فیلم کوتاه «بین ما» از اصفهان

فرنوش صمدی برای فیلم کوتاه «نگاه» از تهران

شاهین علیخانپور برای فیلم کوتاه «نرمش» از اصفهان

حامد اصلانی برای فیلم کوتاه «دریازدگی» از تهران

عاطفه محرابی برای فیلم کوتاه «#ساعت_چهار» از تهران

تندیس جشنواره و مبلغ ۳۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا شد به شاهین علیخانپور برای فیلم کوتاه «نرمش» از اصفهان

در بخش تقدیر ویژه هیات داوران

لوح تقدیر و مبلغ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به عنوان جایزه ویژه هیات داوران اهدا شد به سیاوش فرهادی برای فیلم کوتاه «دومان» از بجنورد

دیپلم افتخار و مبلغ ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا شد به شهره موسوی برای بازی در فیلم کوتاه «وحشی» از اصفهان

دیپلم افتخار و مبلغ ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا شد به حامد سرامانی و سارا موسوی برای طراحی صحنه فیلم کوتاه «بازگشت از نیمه راه» از گرگان

دیپلم افتخار و مبلغ ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اهدا شد به محمد طالبی برای فیلم کوتاه «زنبوردار» از کاشان

جایزه بزرگ جشنواره

از میان ۶ کاندید

آرمین ایثاریان برای فیلم کوتاه «شکارچی نهنگ» از تهران

شاهین علیخانپور برای فیلم کوتاه «نرمش» از اصفهان

مرتضی خانجانی برای فیلم کوتاه «بین ما» از اصفهان

حامد اصلانی و امیر آرین برای فیلم کوتاه «دریازدگی» از تهران

عاطفه محرابی برای فیلم کوتاه «#ساعت_چهار» از تهران

پوریا حیدری اوره برای فیلم کوتاه «نگاه» از تهران

تندیس جشنواره و مبلغ ۵٫۰۰۰٫۰۰۰۰ ریال اهدا شد به مرتضی خانجانی برای فیلم کوتاه «بین ما» از اصفهان

پیوند کوتاه: http://www.fidanfilm.ir/b/2v7