همکاری فيلم فكوس با جشنواره اینترفیلم برلين درانجمن فرهنگى اتريش و با حمايت سفارت آلمان در ايران

فیدان: فيلم فكوس كه در ماه‌های گذشته چندین دوره آموزشی براى فیلم کوتاه و بلند در انجمن فرهنگى اتريش برگزار كرده است در تازه‌ترین دوره خود با همکاری جشنواره اینترفیلم برلين دوره ارتقاء و پيچ فیلم‌نامه و همچنين تشكيل پرونده جهت ارايه براى پيچ فيلمنامه كوتاه برگزار می‌کند.

در این دوره که از اواسط اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد متقاضیان با ارائه طرح و فیلم‌نامه، لينك نمونه كارهاى ساخته شده قبلى و نیز رزومه حرفه‌ای‌شان به جلسه مصاحبه حضورى دعوت خواهند گرديد و در صورت قبولى تعدادى از مصاحبه شوندگان در یک دوره آموزشى به مدت چهار جلسه گروهى و با تدريس افسون نژاد و عطا مهراد شركت خواهند كرد همچنين به تشخيص مدرسين براى بعضي شركت كنندگان جلسه انفرادى نيز اختصاص خواهد گرفت . در پايان با داورى مجيد برزگر ، افسون نژاد و عطا مهراد پنج فيلمنامه براى داورى نهايى به Script Pitch اينتر فيلم معرفى خواهد گرديد.

در نهایت یک طرح به صورت قطعی توسط اینترفیلم انتخاب و در دوره آتی جشنواره با سایر آثار راه یافته به جشنواره جهت کسب جایزه حمایت تولید این جشنواره رقابت خواهد کرد.

جشنواره اینترفیلم با بیش از 40 سال سابقه یکی از مهم‌ترین جشنواره‌های فیلم کوتاه در جهان به شمار می‌رود که از جمله جشنواره‌های مورد تایید آکادمی اسکار نیز هست. بخش مسابقه Script pitch یکی از بخش‌های رقابتی این جشنواره است.

مهلت ارسال اطلاعات تا تاریخ اول اردیبهشت ماه خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال مدارک می‎توانید با آدرس ایمیل info@filmfocus.ir و شماره تلفن ٠٩١٢٨٧٢٧٢٨٣ تماس حاصل فرمایید.

پیوند کوتاه: http://www.fidanfilm.ir/b/3mD