فیلم کوتاه «کودکان» ابری ساخته رضا فهیمی از تولیدات انجمن سینمای جوانان رفسنجان به بخش مسابقه دومین جشنواره فیلم کودک و جوانان «زرو پلاس» روسیه راه یافت.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، فیلم کوتاه «کودکان ابری» در ادامه حضورهای بین‌المللی به جشنواره کودک و جوانان «زرو پلاس» راه یافت و در بخش مسابقه فیلم‌های داستانی کوتاه با فیلم‌هایی از آلمان، استرالیا، انگلستان، کلمبیا، کانادا، هند، امریکا، فرانسه، نروژ و … به رقابت خواهد پرداخت.

جشنواره بین‌المللی کودک و جوانان زرو پلاس روسیه با هدف توسعه صنعت فیلم کودک و جوان و اهمیت دادن به کیفیت محتوایی و فنی آثار داخلی و خارجی، فیلم‌هایی را که نیکی و زیبایی انسانی را از طریق تصاویر متحرک انتقال می‌دهند و به رشد و بالندگی کودکان و جوانان کمک می‌کنند را به نمایش می‌گذارد. جشنواره زرو پلاس در بخش‌های فیلم‌های کوتاه داستانی بین‌الملل، کوتاه انیمیشن بین‌الملل و مستند، برگزار می‌شود و در روزهای برگزاری کارگاه‌های آموزشی‌، کلاس‌ها و برنامه‌های جنبی را با حضور فیلم‌سازان، کارشناسان و کودکان برگزار می‌کند. دومین دوره این جشنواره از ۳۰ نوامبر تا ۶ دسامبر در شهر تیومن روسیه برگزار خواهد شد. 

برخی از عوامل فیلم عبارت‌اند از: نویسنده و کارگردان: رضا فهیمی، بر اساس داستان کودکان ابری نوشته محمد شریفی، تصویربردار: پیمان عباس زاده، تدوین: علیرضا احمدی و الهام فتحی، صدابردار: مسیح سراج، طراحی و ترکیب صدا: آرش قاسمی، بازیگران: حسین شریفی، میلاد ترقی‌خواه، زهرا خلاجویی، تهیه‌کننده: انجمن سینمای جوانان رفسنجان

پخش بین‌المللی فیلم کوتاه کودکان ابری را فیدان فیلم برعهده دارد.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=1899