فیدان: انیمیشن کوتاه «هیچکس» به کارگردانی الهام طرقی در بخش مسابقه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی In The Palace بلغارستان، بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی انیماموندی برزیل و چهل و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم آتلانتا به عنوان یک فیلم کوتاه دانشجویی جواز حضور در رقابت‌‎های اسکار دانشجویی ۲۰۱۹ را به دست آورد.

بر اساس قوانین آکادمی علوم و فنون سینما، اسکار فیلم کوتاه کوتاه دانشجویی که در بخش مسابقه سه جشنواره مورد تایید آکادمی حضور داشته باشند این امکان را خواهند داشت تا برای شرکت رقابت‌های اسکار دانشجویی اقدام کنند.

گفتنی است این انیمیشن کوتاه پیش از این با حضور در ۵۲ جنشواره ملی و بین‌المللی موفق به کسب ۷ جایزه و چهار عنوان نامزدی دریافت جایزه را در کارنامه خود ثبت کرده اسن.

داستان انیمیشن کوتاه «هیچکس» در مورد گربه‌ای سفید رنگ است که در شهری با ساکنان سیاه رنگ زندگی می‌کند. هیچ کدام از ساکنین شهر به او توجه نمی‌کنند چون متفاوت به نظر می‌رسد. حتی گربه‌های سیاه او را مورد اذیت و آزار قرار می‌دهند. تا اینکه در اوج ناامیدی یک پرنده سفید کوچک را ملاقات می‌کند.

دیگر عوامل این انیمیشن کوتاه عبارتند از: نویسنده، کارگردان و تهیه کننده: الهام طرقی، لی اوت، استوری بورد: الهام طرقی، انیماتور: الهام طرقی، رنگ، طراحی فضا و کاراکتر: الهام طرقی، دستیار تهیه: الهه طرقی، آهنگساز: میلاد موحدی، صداگذار: فرشید جلیلی و محمد عباسی.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=11500