برگزیدگان دوازدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد معرفی شدند.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی یزد با حضور هنرمندان، مسئولان و اصحاب رسانه در یزد برگزار شد.

در بخش مستند دوازدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد، مستند کوتاه «خطوط ناپیدا» به کارگردانی مهدی رخشانی موفق به کسب رتبه نخست جشنواره و دریافت تندیس طلایی شد.

مستند کوتاه «جمعه قالی» به کارگردانی مهدی اسدی در این جشنواره توانست رتبه دوم بخش مستند را به خود اختصاص دهد و جایزه نفر سوم این جشنواره در بخش مستند به مستند کوتاه «پسرم» به کارگردانی محمدمهدی خالقی تعلق گرفت.

در بخش داستانی این جشنواره هم فیلم کوتاه «سازاق» به کارگردانی علیرضا سلمانپور توانست نظر هیئت داوران را به خود جلب کرده و رتبه نخست این جشنواره را به خود اختصاص دهد.

در این بخش فیلم کوتاه «جایی برای آرامش» به کارگردانی جمیل عامل صادقی و فیلم کوتاه «باز هم سکوت» به کارگردانی راضیه سراجی هم به عنوان فیلم‌های دوم و سوم معرفی و تجلیل شدند.

در بخش ویژه کرامت انسانی هم «راه بی‌عبور» به کارگردانی محمدرضا حافظی موفق به کسب جایزه ویژه و تندیس طلایی جشنواره شد، جایزه ویژه این جشنواره هم از سوی هیئت داوران به مستند کوتاه «غلامرضا» به کارگردانی مصطفی امامی اهدا شد.

جایزه ویژه دبیر جشنواره هم به فیلم کوتاه «آز» به کارگردانی محمد مجلل و فیلم کوتاه «سلام» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی اهدا شد.

 

 

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=7790