فیلم «وقتی بچه بودم» به کارگردانی مریم کشکولی‌نیا موفق به دریافت جایزه بهترین پویانمایی یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم و سینمای مسلمان در کازان روسیه شد.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، به نقل از خبرگزاری مهر، جشنواره فرهنگی «کازان» در روزهای ۱۴ تا ۲۰ شهریور ۹۴ با شعار «گفتگوی فرهنگ‌ها از طریق فرهنگ گفتگو» در دو بخش «مسابقه اصلی» و «فیلم‌های مستند» در شهر کازان کشور روسیه برگزار شد.

جایزه و تندیس این جشنواره در بخش‌های مختلفی شامل فیلم زنده بلند، پویانمایی، کارگردانی، فیلم‌نامه، تصویربرداری، بازیگر مرد و زن، بهترین فیلم کوتاه و مستند بلند و کوتاه اهدا شد.

بر همین اساس در بخش پویانمایی از میان فیلم‌هایی که از کشورهای عراق، ایران، آذربایجان و روسیه حضور داشتند دو پویانمایی «بچه‌گربه» و «وقتی بچه بودم» از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نمایش درآمد که بر اساس رأی داوران، پویانمایی «وقتی بچه بودم» موفق به کسب جایزه بهترین فیلم این بخش شد.

پویانمایی هشت دقیقه و ۳۰ ثانیه‌ای «وقتی بچه بودم» تاکنون در بیش از ۷۰ جشنواره بین‌المللی حضورداشته و جوایز متعددی نیز دریافت کرده است. 

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=1348