محمدرضا کریمی‌صارمی برای دهمین دوره پیاپی به‌عنوان دبیر جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران منصوب شد.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، به نقل از خبرگزاری مهر، علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حکمی مسئولیت این دوره از جشنواره پویانمایی تهران را به کریمی‌صارمی سپرده است.

مدیرعامل در این حکم به تعهد و سوابق محمدرضا کریمی‌صارمی در برنامه‌ریزی، هدایت و برگزاری این جشنواره بین‌المللی اشاره کرده و بنا بر پیشنهاد مناف یحیی‌پور معاون تولید کانون، وی را به این سمت منصوب کرده است.

حاجیان‌زاده در این حکم اظهار امیدواری کرده است که علاوه بر حفظ شأن و جایگاه بین‌المللی این رویداد مهم هنری با همکاری دیگر بخش‌های کانون، بیش‌ازپیش نسبت به افزایش کیفیت فعالیت‌های جشنواره اهتمام ورزد.

مدیرعامل همچنین در ادامه این حکم از دبیر جشنواره خواسته است با دعوت از استادان برجسته و حضور پربار جوانان هنرمند، متعهد، خلاق و نوآور این رشته در کارگاه‌ها، نشست‌های تخصصی و برنامه‌های جنبی، زمینه‌های تبادل دانش و تجربه‌های مفید را در این حوزه فراهم کند.

وی در پایان به برگزاری شایسته این رویداد مهم فرهنگی، هنری و پاس‌داشت فرهنگ و هنر اسلامی تأکید کرده است.

جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از سال ۱۳۷۷ با دبیری کریمی‌صارمی آغاز به کار کرد و دهمین دوره آن روزهای ۱۵ تا ۱۹ اسفند در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=3524