فیلم کوتاه «حد» به کارگردانی جواد دارایی از ۲ جشنواره جهانی سه جایزه برد.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، فیلم کوتاه «حد» به کالرگردانی جواد دارایی در هفتمین دوره جشنواره سنت کلاود جایزه امیدهای آینده جوانان را به صورت مشترک با ماریا کلارکسون برای فیلم کوتاه «بلوز در حیاط مدرسه» دریافت کرد.

همچنین «حد» در دومین دوره جشنواره ترسناک میامی جایزه بهترین بازیگر برای داوود معینی کیا و جایزه دوم بخش تعلیق را دریافت کرد.

جشنواره میامی ۱۰ و ۱۱ نوامبر برابر با ۱۹ تا ۲۰ آبان و هفتمین دوره جشنواره سنت کلاود نیز از تاریخ ۴ تا ۱۱ نوامبر برابر با ۱۳ تا ۲۰ آبان در آمریکا برگزار شد.

فیلم کوتاه «حد» به کارگردانی جواد دارایی که با موضوع مسایل و مشکلات معلولان در اسلام‌آباد کرج فیلمبرداری شده، پیش از این جوایزی همچون بهترین فیلم خارجی زبان هالیوود هیلز، بهترین فیلم موندنس، بهترین فیلم تریان و بهترین فیلم‌برداری بلیدینگام را به دست آورده و به سی و دومین فستیوال بین‌المللی فورت لادردیل آمریکا راه یافته بود.

«حد» به تهیه کنندگی آرزو دهکردی فیلم کوتاه هفت دقیقه‌ای است که با همکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی ساخته شده و بیشتر عوامل تولید آن از کارکنان صدا و سیمای مرکز البرز هستند.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=9241