فیلم کوتاه «طبق عادت همیشگی» به کارگردانی محمد حمزه‌ای بعد از پایان مراحل فنی آماده نمایش شد

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، به نقل روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم کوتاه با بازی ستاره اسکندری، مریم بوبانی و عرفان برزین داستان پسربچه‌ای به نام پرهام را روایت می‌کند که می‌خواهد روز را با مادر و مادربزرگ خود بگذراند اما آن‌ها هرکدام دغدغه‌ها و روزمرگی زندگی خاص خود را دارند.
«طبق عادت همیشگی» در ۲۵ دقیقه با گونه اجتماعی تولید شده و تمام لوکیشن‌های فیلم در تهران بوده است. که با پایان مراحل فنی آماده‌سازی اولین نمایش رسمی آن درسی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران خواهد بود.

این فیلم بیستمین ساخته کوتاه محمد حمزه‌ای از فیلم‌سازان فعال حوزه فیلم کوتاه است و علی‌رغم اینکه وی در ساخت فیلم‌های بلند تلویزیونی هم مشغول است اما همچنان در حیطه سینمای کوتاه فعالیت می‌کند و دغدغه جدی در خصوص نگاه حرفه‌ای به تولید در حوزه فیلم کوتاه دارد.. «دور یا نزدیک» عنوان فیلم کوتاه قبلی حمزه‌ای است که در سی‌امین جشنواره فیلم کوتاه تهران توانست تندیس و جایزه بهترین فیلم‌نامه و تندیس بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و جوایز دیگری از جشنواره‌های داخلی و خارجی را به خود اختصاص دهد و این روزها در نوبت اکران گروه هنروتجربه است وی همچنین ساخت فیلم‌های ویدئویی «خراش» «پرواز» «صدای پای باران» و «حبیب آقا» را در کارنامه فیلم‌سازی خود دارد. که فیلم ویدئویی «حبیب آقا» آخرین ساخته وی مورد استقبال مخاطبان رسانه ملی و منتقدین قرار گرفت.

محمد حمزه‌ای سال گذشته پروانه ساخت اولین فیلم بلند سینمایی خود را با عنوان «اینجا باران صدا ندارد» دریافت کرد که همچنان مقابل در مرحله پیش‌تولید متوقف است.

عوامل دست‌اندرکار تولید این فیلم عبارت‌اند از: کارگردان: محمد حمزه‌ای، مدیر فیلم‌برداری: مسعود سلامی، فیلم‌نامه: پیام کرمی، طراح صحنه و لباس: غزاله معتمد، صدابردار: مهدی ابراهیم زاده-حمید محمودی، صداگذاری و میکس: علیرضا علویان، تدوین: عماد خدابخش، طراح گریم: ایمان امیدواری، عکس: مهدی دل خواسته، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: علی جودی، تصحیح رنگ و نور: سامان مجد وفائی، دستیار کارگردان: حسین ایرجی، مدیر تولید: محم دیمینی، تهیه‌کننده: محمد حمزه‌ای و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، بازیگران: ستاره اسکندری: مریم بوبانی، عرفان زرین. علی‌اصغر کرد بچه

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=1725