مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران در یادداشتی اعلام کرد که یقین داشته است که پس از گفتگوهای مفصل، سیمرغِ فیلم کوتاه در جشنواره ملی فیلم فجر باقی می ماند.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، سیدصادق موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران درباره تداوم حضور سیمرغ بلورین فیلم کوتاه در جشنواره ملی فیلم فجر یادداشتی منتشر کرد.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

«کمتر از یک سال پیش زمانی که قرار شد سیمرغ بلورین فیلم کوتاه پس از ۷ سال غیبت بی دلیل به جشنواره فیلم فجر بازگردد گفتگوها و یادداشت های بسیاری در این باره منتشر شد اما عده‌ای از دوستان گمان می‌کردند این بازگشت، نمایشی بیش نیست و سال بعد دوباره همه چیز فراموش می‌شود. اگرچه در یکی دوماه گذشته بارها و بارها خانواده بزرگ فیلم کوتاه نگرانی خود را از غیبت دوباره سیمرغ فیلم کوتاه ابراز کرده بودند اما بنده یقین داشتم پس از گفتگوی مفصل با دبیر محترم جشنواره فجر و با درایت ایشان و شورای محترم سیاستگذاری جشنواره تلاش چند ساله خانواده فیلم کوتاه برای حقی که از آنها دریغ شده بود، بی ثمر نخواهد بود و سیمرغ فیلم کوتاه برای همیشه در جشنواره فیلم فجر باقی خواهد ماند.

به نوبه خودم از آقای دکتر داروغه زاده دبیر محترم جشنواره فیلم فجر سپاسگزارم و امیدوارم این جشنواره با شکوه هر چه بیشتر برگزار شود.»

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=8585