ساخت چهارمین فیلم کوتاه محمد اسماعیلی، با نام موقت «موج کوتاه» به پایان رسید.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، فیلم‌نامه «موج کوتاه» بر اساس داستانی از غلامحسین ساعدی نوشته شده و روایت مردی است که با صدای مزاحم محیطش دست به گریبان است و برای ساکت کردنش دست به هرکاری می‌زند.

این فیلم به تهیه کنندگی مشترک افسانه پلویی و تهیه شده در انجمن سینمای جوانان ایران، پس از چهار روز فیلم‌برداری در شهر ری به اتمام رسید.

پدرام شریفی نقش اصلی این فیلم را به عهده دارد و عوامل دیگر این فیلم عبارتند از: نویسنده و کارگردان محمد اسماعیلی، مدیر فیلمبرداری: مجید گرجیان، دستار اول فیلمبردار، داریوش رجایی، گروه فیلمبرداری: علی محمدی، حامد سید زاده، فرزاد جلیلیان، طراح صحنه و لباس: افسانه پلویی، دستیار صحنه: کوروش سیفی، طراح گریم: پدرام زرگر، مدیر صدابرداری: امیر عاشق حسینی، مجری طرح: رضا اکبری، تایم لپز: سینا رحمتی، عکاس: باران کریمی،  تدارکات: حسین فرهادی روزبهانی، خدمات: عزیزالله اصغری، حمل و نقل: اسدالله علیپور و منوچهر رشیدی، سینه مبیل: جعفر رحیمی سرشت.

محمد اسماعیلی پیش از این سه فیلم کوتاه «نیوزیف»، «ارتش پنهان» و «عملیات ۷۴۷» را در کارنامه خود دارد و در ده‌ها جشنواره داخلی و خارجی جوایز متعددی را دریافت کرده است.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=9642