فیلم کوتاه «گورمردها» به کارگردانی علی مردمی به سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ابرزوالد آلمان راه یافت.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، فیلم کوتاه «گورمردها» در ادامه حضورهای بین‌المللی خود، برای حضور در بخش مسابقه کوتاه سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ابرزوالد انتخاب شده است و به‌عنوان تنها نماینده ایران با فیلم‌هایی از لهستان، فرانسه، پرتقال، بلغارستان، سوئیس، هلند، اتریش، لوکزامبورگ، آلمان، ایسلند و بلژیک به رقابت خواهد پرداخت.

هدف این جشنواره معرفی آثاری است که در زمینه زندگی حومه شهری یا مناطق روستایی ساخته شده‌اند و مسائل مختلف که موجب ترک این نوع زندگی می‌شود یا سبب دورافتادگی از مناطق شهری بزرگ می‌شود را به تصویر کشیده‌اند. جشنواره «ابرزوالد»  فیلم‌ها را در بخش‌های داستانی کوتاه، انیمیشن، مستند کوتاه و مستند بلند مرتبط با تم «حومه یا ولایت» به نمایش می‌گذارد و علاوه بر آن، برنامه‌های جنبی مختلفی نیز دارد. سیزدهمین دوره این جشنواره ۱ تا ۸ اکتبر برابر با ۱۰ تا ۱۷ مهرماه در شهر ابرزوالد آلمان برگزار می‌شود.

عوامل این فیلم کوتاه عبارت‌اند از نویسنده: علی مردمی، تصویربردار: محمد فکوری، تدوین: کیومرث صمدی طاری، صدابردار: نادر خالدی، صداگذار: حسین قورچیان، بازیگر: هادی افتخارزاده، رضا خروجیان، وحید رضوی، تهیه‌کننده: انجمن سینمای جوانان ارومیه.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=4416