فیدان: به نقل از روابط عمومی هنروتجربه با توجه به موفقیت اکران مجموعه فیلم‌های کوتاه نوروز، نشستی با حضور کارگردانان این فیلم‌ها به همراه کارگردانان فیلم‌های کوتاه برنامه تابستانه با حضور جعفرصانعی مقدم مدیرعامل سینمای هنر وتجربه و امیرحسین علم الهدی جلسه هم‌اندیشی برای تداوم موفقیت اکران مجموعه فیلم‌های کوتاه برگزار شد.

در این جلسه کاوه مظاهری کارگردان فیلم کوتاه «روتوش» و آرین وزیر دفتری کارگردان فیلم «هنوز نه» از تجارب اکران فیلم‌های کوتاه نوروز و کمپین فیلم کوتاه سخن گفتند و دلایل موفقیت‌های این فیلم‌ها را در اکران برشمردند. این فیلمسازان ضمن استقبال از نمایش فیلم‌های کوتاه در دوره جدید نمایش سینمای هنر و تجربه بر هم‌افزایی بین فیلم‌سازان، سینمای هنر و تجربه و نمایندگان و علاقهمندان این نوع سینما در شهرهای مختلف تاکید کردند. مجموعه فیلم‌های کوتاه تابستانه فیلم کوتاه از هفته دوم مرداد ماه به اکران سراسری درخواهند آمد.

فیلمهای کوتاه «سایه فیل» به کارگردانی آرمان خوانساریان، «#ساعت چهار» به کارگردانی عاطفه محرابی، «تناوب» به کارگردانی علی خوشدونی فراهانی، «سکوت» به کارگردانی مشترک فرنوش صمدی و علی عسگری، «باران آهسته میبارد» به کارگردانی سعید نجاتی و «مارلون» به کارگردانی درناز حاجی‌ها فیلم‌هایی هستند که قرار است از هفته دوم مرداد به نمایش در آیند.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=12087