سرکیو مسگری جایزه بهترین فیلم‌برداری جشنواره Noosa را برای فیلم کوتاه «خانه سفید» دریافت کرد.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، فیلم کوتاه «خانه سفید» به کارگردانی ارسطو مفاخری و تصویربرداری سرکیو مسگری موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم‌برداری از دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه نوسا استرالیا شد. این جشنواره از ۲۶تا ۲۹ اکتبر در شهر ساحلی نوسا با حضور ۳ تن از افراد شاخص سینما استرالیا که از اعضا آکادمی اسکار هستند برگزار شد.

در این جشنواره بیش از ۱۰۰ فیلم کوتاه از کشورهایی همچون کانادا، انگلیس، فرانسه، برزیل، آمریکا، آلمان… ایران و استرالیا به رقابت پرداختند که در میان آن‌ها به ۱۳ فیلم برگزیده در بخش‌های مختلف جایزه اهدا شد.

جان سیل John Seal مدیر فیلم‌برداری فیلم‌های همچون «بیمار انگلیسی»، «کوهستان سرد» و «مکس دیوانه جاده خشم»، رولف دِ هیر Rolf De Heer کارگردان فیلم «سرزمین چارلی» و جیمز کوری James Currie صدا گذار و تکنسین صدا از میهمانان ویژه جشنواره فیلم کوتاه نوسا بودند و همزمان با جشنواره کارگاه برگزار کردند.

جایزه بهترین فیلم‌برداری در این جشنواره از طرف کمپانی بلاک مجیک Black Magic اهدا شد.

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «خانه سفید» در دومین جشنواره فیلم موج کیش نامزد جایزه بهترین فیلم‌برداری و در نهایت موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم‌برداری فیلم کوتاه از دهمین جشنواره فیلم ایرانیان سانفرانسیسکو شد.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=9123