فیلم کوتاه «چشم آبی» به کارگردانی امیر مسعود سهیلی جایزه ویژه هیئت‌داوران جشنواره آنلاین مدیترانه در ماه جولای را دریافت کرد.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، جشنواره آنلاین فیلم مدیترانه که در کشور ایتالیا برگزار می‌شود به‌صورت ماهانه فیلم‌های شرکت کرده در هر دوره خود را با اهدای نه جایزه برگزیده و سپس برگزیدگان خود را در مراسم پایانی روی پرده خواهد بود.

فیلم کوتاه «چشم آبی» به کارگردانی امیر مسعود سهیلی بعد از حضورها و موفقیت‌های متعدد بین‌المللی موفق شد جایزه هیئت‌داوران این جشنواره را کسب کند.

گفتنی است سهیلی با دو فیلم در این جشنواره حضور داشت. فیلم کوتاه «بهشت بچه‌ها» جدیدترین فیلم وی که در کشور اندونزی ساخته شده نیز در این جشنواره به نمایش در آمده است.

عوامل این فیلم کوتاه که به زبانی ساده باورهای غلط را نقد می‌کند عبارت‌اند از: کارگردان: امیر مسعود سهیلی، فیلم‌نامه‌نویسان: امیر مسعود سهیلی، سعید قربانیان، تهیه‌کننده: انجمن سینمای جوانان مشهد و سیمیا فیلم، تصویربردار: فرشید علیزاده، تدوینگر: امیر مسعود سهیلی، صدابردار: مرتضی غیور، صداگذار: کارلوس مانزانو، بازیگران: سهیل سهیلی، رضا نامدار. این فیلم کوتاه در سال ۱۳۹۳ و به مدت ۱۸ دقیقه ساخته شده است.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=3676