فیلم‌برداری فیلم کوتاه «بازی» به کارگردانی رضا گمینی به پایان رسید.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، به نقل از خبرگزاری مهر، رضا گمینی کارگردان «اندورفین» که در سال ۲۰۱۳ توانست جایزه ویژه بخش «پلنگ فردا» جشنواره لوکارنو را از آن خود کند، به‌تازگی فیلم‌برداری فیلم جدید خود با عنوان «بازی» را به پایان برده است.

«بازی» سومین ساخته رضا گمینی این روزها پس از گذراندن مرحله فیلم‌برداری وارد مرحله تدوین و صداگذاری شده است. این فیلم کوتاه روایت بی‌پرده‌ای از درگیری ۲ خانواده درنتیجه بازی دو کودک و چالش ایجاد شده میان فرزندانشان را به تصویر می‌کشد و در خلاصه داستان آن آمده است: بازی بچه‌ها در دنیای بزرگ‌ترها جنگ است.

گمینی پیش‌ازاین در سال ۲۰۱۳ توانست با فیلم «اندورفین» جایزه ویژه «پلنگ فردا» شصت و ششمین دوره جشنواره لوکارنو را از آن خود کند، جایزه‌ای که به فیلم‌سازان جوان و مستقل اختصاص دارد.

در «بازی» آخرین ساخته این کارگردان، پویا یحیی‌پور، آیلین حسینیان، مهدیه خزایی بازی می‌کنند و مانی معصومی و سورین خلیلی نیز بازیگران خردسال این فیلم هستند.

دیگر عوامل این فیلم مدیر تولید و برنامه‌ریز هادی شیخ‌الاسلام، دستیار کارگردان شقایق طیبی، فیلم‌بردار آریو متوقع، صدابردار داوود غلی‌پور، چهره‌پرداز رضا عربی، طراح صحنه و لباس نرگس مصطفی‌لو، عکاس سارا قمشه‌ای، آهنگساز بابک کیوانی و دستیار تولید علی سیاه‌کالی هستند.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=4230