فیدان: جشنواره بین المللی Queen City Cinephiles که به صورت ماهانه برگزار می شود، نمایش فیلم های مستقل و حمایت از فیلم سازان محلی در سراسر جهان را در برنامه دارد و تمرکر اصلی جشنواره در ماه ژوئن بر انتخاب فیلم هایی بوده که توئیست پایانی(چرخش ناگهانی) پر رنگ تری در مورد شخصیت و قصه آنها وجود دارد.

فیلم کوتاه «فروزان» داستان زن جوانی است که شوهرش فوت شده و با دو فرزند کوچکش در روستا زندگی می کنند. او سعی می کند از گله گوسفندانش در مقابل حمله شبانه دزد ها محافظت کند.

جشنواره Queen City Cinephiles برای ماه ژوئن ۸ فیلم کوتاه از کشورهای امریکا، ایران، ‌کلمبیا، روسیه، فنلاند، آلمان، فرانسه و پرتغال انتخاب کرده، که فیلم کوتاه «فروزان» ۱۲ ژوئن در کارولینای شمالی نمایش داده می شود.

فیلم کوتاه «فروزان» پیش از این در جشنواره های Cefalù ایتالیا، Euro Kino چک، Izmir ترکیه، Melbourne Independent  استرالیا، Tamil نروژ، PickurFlick هند، San Mauro ایتالیا، Phoenix استرالیا، High Peak انگلستان حضور داشته و جایزه بهترین فیلم برداری را از جشنواره موج کیش و جایزه بهترین طراحی صدا را از جشنواره Independent Melbourne استرالیا دریافت کرده است.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=11414