مجید برزگر رییس انجمن فیلم کوتاه از آغاز داوری ششمین جشن انجمن فیلم کوتاه خبر داد.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، به نقل از خبرگزاری مهر، مجید برزگر رییس انجمن فیلم کوتاه سینمای ایران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه زمان ارسال آثار به پایان رسیده است، گفت: از هفته آینده هیات انتخاب کار خود را آغاز کرده و از بین آثار ارسالی به دبیرخانه جشن، ۴۰ عنوان فیلم را برای رقابت در ششمین جشن فیلم کوتاه سینمای ایران انتخاب می‌کنند.

وی ادامه داد: همچنین مسعود امینی به‌عنوان مدیر هماهنگی این دوره از جشن انجمن فیلم کوتاه انتخاب شده است که برنامه‌های برگزاری این جشن را بر عهده دارد.

رییس انجمن فیلم کوتاه با اشاره به اهدای تندیس ایسفا بیان کرد: این انجمن هرسال در شب جشن انجمن فیلم کوتاه نشان ایسفا خود را به یکی از سینماگران فعال در حوزه فرهنگ، هنر و سینما اهدا می‌کند. این جایزه تا امروز به هنرمندانی چون عباس کیارستمی، ناصر تقوایی، رخشان بنی اعتماد، کیانوش عیاری اهدا شده است که البته کارگردان منتخب در جشن ششم هنوز مشخص نشده است.

کارگردان فیلم «پرویز» با اشاره به اینکه این جشن نیمه دوم شهریورماه برگزار می‌شود، گفت: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های برگزاری جشن انجمن فیلم کوتاه این است که برای حضور افراد در این جشن و داوری آثار نگاه صنفی نداشته و همه‌کسانی که حتی عضو انجمن نیستند هم در این جشن شرکت می‌کنند.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=583