فیلم کوتاه «چشم آبی» جایزه دوم بهترین فیلم خارجی از بیست و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم پابلیکیستیکا لهستان را دریافت کرد.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه چشم آبی به کارگردانی امیر مسعود سهیلی از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران، که تاکنون بیش از ۷۵ حضور را در جشنواره‌های بین‌المللی سراسر جهان به نام خود ثبت کرده است موفق شد جایزه دوم بهترین فیلم خارجی از بیست و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم پابلیکیستیکا لهستان را دریافت کند.

این جشنواره که از ۲۳ تا ۲۵ اکتبر توسط مرکز فرهنگی «چمیک» در کشور لهستان برگزار شد جوایز خود را در بخش‌های فیلم آماتور، فیلم دانشجویی، فیلم خارجی زبان و جایزه ولادیمیر ژامیزفسکی به برگزیدگان خود اعطا کرد.

عوامل این فیلم کوتاه که به زبانی ساده باورهای غلط را نقد می‌کند عبارت‌اند از: کارگردان: امیر مسعود سهیلی، فیلم‌نامه‌نویسان: امیر مسعود سهیلی، سعید قربانیان، تهیه‌کننده: انجمن سینمای جوانان مشهد و سیمیا فیلم، تصویربردار: فرشید علیزاده، تدوینگر: امیر مسعود سهیلی، صدابردار: مرتضی غیور، صداگذار: کارلوس مانزانو، بازیگران: سهیل سهیلی، رضا نامدار. این فیلم کوتاه در سال ۱۳۹۳ و به مدت ۱۸ دقیقه ساخته شده است.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=1700