فیلم کوتاه «کودکان ابری» ساخته رضا فهیمی از تولیدات انجمن سینمای جوانان دفتر رفسنجان به بخش مسابقه هفتمین جشنواره فیلم و تلویزیون کودک و نوجوان «دایتیاتکو» اوکراین راه یافت.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، فیلم کوتاه کودکان ابری که پیش از این در نخستین حضور بین المللی خود موفق شده بود دو جایزه بهترین فیلم بخش آسیا و جایزه بزرگ جشنواره Short Shorts ژاپن را به دست بیاورد در دومین حضور بین المللی خود در بخش مسابقه هفتمین جشنواره فیلم و تلویزیون کودک و نوجوان « دایتیاتکو » اوکراین به نمایش درخواهد آمد.

این جشنواره که هدف آن کشف استعدادهای فیلمسازی کودک در جهت بهبود سطح حرفه ای فیلم و تلویزیون است در این دوره ۹۱ فیلم را از سراسر جهان در ۸ بخش به رقابت خواهد گذاشت. کودکان ابری ساخته رضا فهیمی در بخش مسابقه کوتاه داستانی جشنواره با فیلمهایی از انگلستان، برزیل، ازبکستان، امریکا، هند، چک، اسپانیا، مولداوی، سنگاپور، هلند، اوکراین، پرتقال و … به رقابت خواهد پرداخت. هفتیمن دوره این جشنواره از ۲۳ تا ۲۶ سپتامبر در کیف اوکراین برگزار خواهد شد.

همچنین انیمیشن کوتاه جوجه ماشینی ساخته محبوبه محمدزکی و درخت کهنسال ساخته فرنوش عابدی نیز به عنوان نمایندگان ایران در بخش مسابقه انیمیشن جشنواره به رقابت خواهند پرداخت.

پخش بین المللی فیلم کوتاه کودکان ابری را فیدان فیلم برعهده دارد.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=870