چهار حضور بینالمللی دیگر برای فیلم کوتاه «ارتکاس»

فیلم کوتاه «ارتکاس» به کارگردانی نگین همایونپور در ادامه حضورهای بینالمللی خود در سومین دوره جشنواره dream city اوکراین از تاریخ ۲۵ تا ۲۹ سپتامبر، پنجمین دوره جشنواره soo آمریکا از تاریخ ۱۲ تا ۱۶ سپتامبر و پنجمین دوره جشنواره Richard Harris ایرلند از تاریخ ۲۵ تا ۲۹ اکتبر حضور خواهد داشت.

 

سه فیلم کوتاه ایرانی در جشنواره bideodromo اسپانیا

فیلم کوتاه «رقص بدون زبان» به کارگردانی محمد پوستیندوز، «کل به جزء» به کارگردانی وحید نامی و «فلت لند» به کارگردانی علیرضا کیمنش و امیر پوستی در ششمین دوره جشنواره فیلمهای تجربی اسپانیا، جشنواره bideodromo اکران خواهتد شد. این جشنواره در تاریخ ١٧ تا ٢١ سپتامبر در اسپانیا برگذار خواهد شد.

 

حضور «فروزان» در بخش مسابقه دو جشنواره بین‌المللی در کشور کوزوو

فیلم کوتاه «فروزان» به کارگردانی میرعباس خسروی نژاد در بخش مسابقه یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی Goddess on the Throne و ششمین دوره جشنواره Ferfilm کوزوو حضور خواهد داشت.

جشنواره بین‌المللی Goddess on the Throne در سال ۲۰۰۲ به عنوان اولین جشنواره فیلم در کوزوو تاسیس شده و فیلم‌ها در قطارهای در حال حرکت از یک شهر به دیگر، ایستگاه قطار و سالن سینما نمایش داده می‌شوند.

این جشنواره که از تاریخ ۲۳ تا ۲۷ آگوست برابر با ۱ تا ۵ شهریورماه برگزار می‌شود، با هدف نمایش و ارزیابی فیلم‌های جدید فیلم سازان از سراسر جهان و همچنین ایجاد ارتباط با هنرمندان و در نظر گرفتن فرصت‌های تولید مشترک برگزار می‌شود.

«فروزان» همچنین در بخش مسابقه ششمین دوره جشنواره بین‌المللی Ferfilm که از تاریخ ۲ تا ۶ سپتامبر برابر با ۱۱ تا ۱۵ شهریور در کشورکوزوو برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=12387