فیدان: فیلم‌های کوتاه «حیوان» به کارگردانی بهرام و بهمن ارک، «وقت ناهار» به کارگردانی علیرضا قاسمی، «شب تولد» به کارگردانی امید شمس، «هنوز نه» به کارگردانی آرین وزیردفتری و «روتوش» به کارگردانی کاوه مظاهری پنج فیلم کوتاهی هستند که در اکران نوروزی فیلم‌های کوتاه گروه هنر و تجربه اکران می‌شوند.

گفتنی است در انتخاب این فیلمها تلاش شده تا ۵ فیلم از موفق‌ترین فیلمهای کوتاه در دو سال اخیر، از نظر کسب موفقیتهای داخلی و خارجی، در کنار هم قرار گیرند، تا برآیندی قابل‏قبول از جامعه پویا و جدی فیلم کوتاه ایران به مخاطبان ارائه شود.

از هفته دوم فروردین ۹۷ این فیلمها در قالب یک سانس ۹۰ دقیقهای در سینماهای گروه هنر و تجربه در سراسر ایران اکران میشوند و بر اساس ساختار نمایش گروه هنر و تجربه در صورت استقبال مخاطبان از این فیلم‌ها دفاعات و تعداد سالن‌های نمایش آن افزایش خواهد یافت.

در همین راستا با اطلاعرسانی و حمایت  به هر چه بیشتر و بهتر دیده شدن این فیلمها کمک کنید کمپینی با عنوان #اکران_نوروزی_فیلمکوتاه راه اندازی شده است که شما نیز می‌توانید با مشارکت در آن نسبت به اطلاع رسانی و حمایت هرچه بیشتر اقدام نمایید.

برای عضویت در کمپین حمایت از اکران این فیلم‌های کوتاه می‌توانید صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی آن را دنبال کنید و در صورت تمایل از متریال تبلیغاتی منتشر شده استفاده کنید.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=10775