امیر توده روستا از طرف هیات مدیره ایسفا به عنوان دبیر هشتمین جشن مستقل فیلم کوتاه معرفى شد.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، به نقل از سایت تخصصی ایسفا، مرضیه وفامهر عضو هیات مدیره و سخنگوی انجمن فیلم کوتاه ایران اعلام کرد که با توجه به برگزاری هشتمین جشن مستقل  فیلم کوتاه، امیر توده روستا فیلم‌ساز و عضو هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه از طرف هیات مدیره ایسفا به عنوان دبیر هشتمین جشن برگزیده و فعالیت خود را آغاز کرد.

امیر توده روستا فیلم‌ساز فیلم کوتاه، فارغ التحصیل دانشگاه سوره است. او فیلم‌سازی را از سال ۱۳۷۶ در سینمای جوان کرج آغاز کرد و تا کنون ۱۶ فیلم کوتاه داستانی ساخته است. «سلام آقای ایول»، «دزد شکلاتی»، «تلالو»، «رایولوژی یک پرتره»، «پات» و «جای منو توی اتاق بنداز» از جمله فیلم‌های این کارگردان هستند که در جشنواره‌های داخلی و خارجی موفق به دریافت جوایز شده اند. فیلم کوتاه «تلالو» در دهمین جشن خانه سینما در سال ۸۵ موفق به دریافت تندیس بهترین فیلم کوتاه شده است.

وفامهر افزود: مهلت ارائه آثار تا پایان خرداد ماه از طریق سایت ایسفا خواهد بود. علاقمندان می‌توانند جزییات و شرایط ارایه‌ی آثار را در فراخوان جشن فیلم کوتاه منتشر بر سایت ایسفا iranianshortfilm.com  پیگیری کنند.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=6998