انجمن فیلم کوتاه ایران در پی اعلام فراخوان سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر ضمن صدور بیانیه ای از باقی ماندن سیمرغ بلورین بهترین فیلم کوتاه در این دوره ابراز خرسندی کرد.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، در پی اعلام فراخوان سی و ششمین جشنواره فیلم فجر و باقی ماندن سیمرغ بلورین بهترین فیلم کوتاه در این رویداد فرهنگی، انجمن فیلم کوتاه ایران بیانیه ای منتشر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بهترین فیلم کوتاه در جشنواره ملی فیلم فجر ماندگار شد.

خوشحالیم که با گفتگوی جمعی و تصمیمی مبتنی بر مطالبات و خواسته های صنفی، فیلم کوتاه رسما در آیین‌نامه و فراخوان جشنواره فیلم فجر قرار گرفت. این حضور نتیجه تلاش و خواست فیلمسازان فیلم کوتاه و واقع بینی و درک صحیح مدیرانی است که می دانند فیلم کوتاه بخشی جدانشدنی از سینما و تقویت و حمایت از آن، سرمایه گذاری در همه سینما است.

انجمن فیلم کوتاه ایران مراتب قدردانی و سپاس خود را از تصمیم شورای محترم سیاستگذاری جشنواره و به خصوص جناب آقای داروغه زاده دبیر محترم جشنواره فیلم فجر اعلام داشته و مطمئن است این تصمیم درست در آینده نتایج درخشانی برای سینمای ایران خواهد داشت.

انجمن فیلم کوتاه همچنین از جناب آقای سیدصادق موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران نیز ممنون است که در ۲ سال گذشته تلاش فراوان و قابل ستایشی برای حضور دوباره فیلم کوتاه در جشنواره فیلم فجر انجام داده و امیدوار است در آینده نیز این همکاری مشترک نتایج مشهود و قابل لمس دیگری برای فیلم و فیلمسازان فیلم کوتاه سینمای ایران ایجاد نماید.

انجمن فیلم کوتاه ایران

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=8560