دوست و همکار محترم

انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران عهده دار طراحی و راه اندازی ویترین و غرفه تاریخ و افتخارات فیلم کوتاه ایران در موزه سینما شده است. این توافق با نظر مساعد جناب آقای علیرضا قاسم خان مدیر فعلی موزه سینما انجام شد. تاریخ فیلم کوتاه ایران از زمان تولد تا کنون و در دوره‌های مختلف، انبوهی از افتخارات و اسناد و مدارک گوناگون را در دل خود دارد که متاسفانه، تاکنون به نمایش درنیامده است.

از شما تقاضا می‌شود با توجه به تاریخ افتتاح این غرفه در فروردین ماه سال آینده ، با تکمیل فرم «موزه فیلم کوتاه سینمای ایران» ، ما را در جمع آوری اطلاعات راه اندازی این غرفه، یاری کرده و در صورت موافقت، نسخه ای از مدارک خواسته‌شده را در اختیار نماینده این انجمن قرار دهید. فرم پیوست براساس عنوان فیلمهای کوتاهی طراحی شده که توانسته اند افتخارات مهم داخلی و خارجی کسب نمایند. بنابراین از شما فیلم‌ساز محترم تقاضا می‌شود به تعداد فیلم‌هایی که افتخاری کسب کرده اند، این فرم را تکمیل نمایید.

لازم به ذکر است، تندیس‌ها، مدارک و اسناد موجود به صورت امانت از شما دریافت شده و تا زمانی که شما خواسته باشید مالکیت این آثار و اسناد با شما باقی خواهد ماند. همچنین در صورتی که مایل به واگذاری تندیس‌ها و اسناد تاریخی خود شامل عکس، پوستر، نوشته و دستخط، دوربین‌ها و تجهیزات فیلم‌برداری و… باشید، این اسناد به نام خود شما و در انجمن فیلم کوتاه و یا موزه سینما نگهداری خواهد شد. پس از جمع آوری با توجه به تعداد زیاد تندیس‌ها و اسناد و مدارک، شورایی از اعضا انجمن فیلم کوتاه در مورد انتخاب مهم‌ترین آثار و افتخارات کسب شده، تاریخ و چگونگی نمایش اسناد در غرفه فیلم کوتاه تصمیم گیری خواهند کرد. اما از تمامی آثار در محیط چند رسانه‌ای طراحی شده توسط ایسفا که در فضای موزه سینما قابل استفاده است، بهره‌برداری خواهد شد.

انجمن فیلم کوتاه ایران آماده دریافت پیشنهادات شما در طراحی و اجرای این غرفه نیز می‌باشد. لطفا در صورت تمایل فرم ثبت اثر در موزه فیلم کوتاه را پر کنید.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=10267