فیدان: به نقل از وبسایت تخصصی ایسفا، مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران با هیات مدیره جدید انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا) دیدار کرد. دراین دیدار صمیمانه که درخانه سینمای شماره ۲ برگزار شد، طرفین درباره همکاری‌های مشترک و مسایل مربوط به فیلم کوتاه ایران گفتگو کردند.

در ابتدای جلسه سعید پوراسماعیلی رییس انجمن فیلم کوتاه ایران با خوشامدگویی به سید صادق موسوی مدیر عامل انجمن سینمای جوانان خواستار گسترش همکاری و مشارکت بیشتر و فعال‌تر انجمن فیلم کوتاه ایران درمناسبات و تصمیم گیری‌های مرتبط با فیلم کوتاه درحوزه‌های مختلف شد و درخصوص ظرفیت‌های بالای انجمن فیلم کوتاه و اعضای آن توضیحاتی داد.

سپس مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ضمن تبریک به هیات مدیره جدید ایسفا که به تازگی انتخاب شده‌اند، سیاست‌ها و ماموریت‌های جدید سازمان سینمایی به انجمن سینمای جوانان در حوزه فیلم کوتاه را تشریح کرد.

سید صادق موسوی همچنین در مورد بودجه اختصاص یافته از طرف سازمان سینمایی به انجمن توضیحاتی داد و با ذکراینکه امسال بودجه تولید انجمن سینمای جوانان افزایش یافته است به چگونگی تخصیص این بودجه به بخش‌های مختلف پرداخت.

در ادامه اعضای هیات مدیره ایسفا حاضر درجلسه الهام حسین زاده، مصطفی آل احمد، کاوه سجادی حسینی، امید عبدالهی، محمدرضا جهان پناه، میرعباس خسروی نژاد و طوفان نهان قدرتی (بازرس) در خصوص مطالبات اعضای ایسفا از انجمن سینمای جوانان و راه‌های مشترک برای همکاری‌های بیشتر دو جانبه درخواست‌هایی را مطرح کردند که در اکثریت موارد با نظر مساعد و تایید مدیر عامل انجمن سینمای جوانان همراه شد.

از جمله این موارد می توان به همکاری‌های دو جانبه در خصوص تولید فیلم با اعضای ایسفا، مشارکت در برگزاری بخش‌های مختلف جشنواره فیلم کوتاه تهران و جشنواره‌های منطقه‌ای، بهره‌مندی از اعضای ایسفا به عنوان مشاور درتولید فیلم‌های انجمن سینمای جوانان به منظور ارتقای کیفیت آثار تولیدی، برگزاری نشست‌های آسیب شناسانه فیلم کوتاه با همکاری دو انجمن و موارد دیگر اشاره کرد.

در این جلسه دوستانه که بیش  از ۳ ساعت به طول انجامید مقرر شد موارد ذکر شده مورد توافق طرفین طی تفاهم نامه‌ای تنظیم شده و به مرحله اجرا برسد.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=14132