فیدان: پوستر و تیزر تازه ترین ساخته علیرضا اسفندیارنژاد با نام «ساقی» در آستانه اولین اکران این فیلم رونمایی شد. «ساقی» آخرین مراحل فنی را طی کرده و در بخش مسابقه پانزدهمین جشنواره بین المللی نهال به نمایش در خواهد آمد.

این فیلم که پیش تر با نام «آن‌ها می‌آیند» معرفی شده بود، سومین فیلم کوتاه علیرضا اسفندیارنژاد در مقام نویسنده و کارگردان است و داستان دختری را روایت می‌کند که شبانه برای ملاقاتی به مکانی دورافتاده می‌رود.

پوستر فیلم کوتاه ساقی به کارگردانی علیرضا اسفندیارنژاد

پوستر فیلم کوتاه ساقی به کارگردانی علیرضا اسفندیارنژاد

طراح پوستر فیلم کوتاه «ساقی» آرمین رنگانی و تیزر آن توسط دلارام شمیرانی ساخته شده است. این فیلم با حمایت انجمن سینمای جوانان ایران و همکاری مدرسه ملی سینما تولید شده است و عوامل آن عبارتند از نویسنده، کارگردان‌ و تهیه کننده: علیرضا اسفندیارنژاد، برنامه ریز و مشاوران: سهیل گوهری پور و علیرضا قاسمی، مدیر فیلمبرداری: سروش علیزاده، صدابردار: هادی معنوی پور، طراح گریم: بابک کشن فلاح، تدوین: محمد نجاریان، طراح لباس: سیما کلانتریان، طراح صحنه: علیرضا میرانجم، مدیر تولید: علی نجاریان، بازیگران: ندا جبرائیلی، علیرضا ثانی فر، مهران مرادی و بهزاد دورانی.

علیرضا اسفندیارنژاد دانش آموخته سینما دانشکده سینما و تاتر دانشگاه هنر تهران است که پیشتر جوایز متعددی از جشنواره های داخلی کسب کرده و داور چند جشنواره معتبر بوده است.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=11687