فیدان: در این دوره جشنواره فیلم‌های ایرانی کلن هفده فیلم کوتاه از سوی سه موسسه هنروتجربه، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و فیدان حضور خواهد داشت.

فیلم‌های کوتاه «هشتگ ساعت چهار» به کارگردانی عاطفه رحمانی، «سیندرلا» به کارگردانی مهدی آقاجانی، «خوابگردها» به کارگردانی پویا نبی، «مانیکور» به کارگردانی آرمان فیاض و «وقت نهار» به کارگردانی علیرضا قاسمی از سوی گروه هنر و تجربه.

فیلم‌های کوتاه «زونا» به کارگردانی طوفان نهان قدرتی، «آگهی فروش» به کارگردانی قصیده گلمکانی، «تاریکی» به کارگردانی سعید جعفریان، «آسمان آبی، زمین پاک» به کارگردانی مهیار ماندگار و «هایلایت» به کارگردانی شهرزاد دادگر از سوی فیدان. گفتنی است برنامه‌ریزی این بخش را ایمان بهروزی و هادی علی‌پناه برعهده داشته‌اند.

انیمیشن‌های کوتاه «سیاه و سفید» به کارگردانی محمد علی سلیمانی زاده، «سایه‌ای که نور شد» به کارگردانی نازنین سبحان سربندی، «ماه من، ماه ما» به کارگردانی محمد ناصری، «بزهای ابری» به کارگردانی حمید کریمیان، «قلب مترسک» به کارگردانی غلامرضا کزازی، «درخت دزد» به کارگردانی راشین خیریه، «مثل یک پروانه روی یک قلب» به کارگردانی مریم خلیل زاده از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان.

جشنواره فیلم‌های ایرانی کلن، چشم انداز ایران از ۳۰ می تا ۲ ژوئن در موزه لودویگ شهر کلن آلمان برگزار خواهد شد.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=13819