فیلم کوتاه داستانی «اَسِتون» به کارگردانی بهرنگ دزفولی‌زاده و با بازی مرضیه وفامهر آماده نمایش شد.

به گزارش فیدان وب‌سایت تخصصی فیلم کوتاه، به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم کوتاه داستانی «اَسِتون» ACETONE براساس طرحی از بهرنگ دزفولی‌زاده به نویسندگی هوتن زنگنه و همچنین با بازی مرضیه وفامهر، بانیپال شومون، سارا توکلی و محمد نجاری آخرین مراحل فنی را پشت سر گذاشت و آماده نمایش شد و قرار است در جشنواره‌های داخلی و خارجی حضور پیدا کند.

«اَسِتون» که توسط محمد خمیس آبادی اسفند ماه سال گذشته در روستای «مورود» در خارج از تهران فیلم‌برداری شده است؛ داستان ۴ کوهنورد را روایت می‌کند که در شرایط سختی گرفتار می‌شوند و راهی جز انجامش ندارند.

بهرنگ دزفولی‌زاده بیش از یک دهه تجربه عکاسی در سینمای ایران را در کارنامه هنری خود دارد و در این مدت؛ عکاسی بیش از ۸۰ فیلم سینمایی، سریال و فیلم‌های تلویزیونی را برعهده داشته و همچنین ۹ فیلم کوتاه داستانی و مستند را کارگردانی کرده است.

عوامل فیلم کوتاه «اَسِتون» عبارتند از: نویسنده فیلم‌نامه: هوتن زنگنه، تصویر بردار: محمد خمیس آبادی، صدابردار: امیر شاهوردی، مشاوره: علی صلاحی، طراح گریم: سودابه خسروی، طراح صحنه و لباس: غزل آلوسی، تدوین: سارا آهنی، صداگذاری: حسین مهدوی، عکاس: فتاح ذینوری، مشاور رسانه‌ای: منصور جهانی، مدیریت پخش بین‌المللی: مرجان علیزاده و تهیه‌کنندگان: مریم تجدد و بهرنگ دزفولی‌زاده.

پیوند کوتاه: https://www.fidanfilm.ir/?p=5151