با برگزاری اختتامیه چهل و هفتمین جشنواره بینالمللی فیلم رشد برگزیدگان این دوره معرفی شدند.
به گزارش فیدان وبسایت تخصصی فیلم کوتاه، اسامی برگزیدگان این دوره عبارتند از:
در بخش مسابقه بینالمللی مستند کوتاه
رتبه سوم: دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مستند کوتاه «رویای آهنی» به کارگردانی یاسر طالبی از ایران
رتبه دوم: تندیس سیمین، لوح افتخار و جایزه نقدی به مستند کوتاه «جمعه قالی» به کارگردانی مهدی اسدی از ایران
رتبه اول: تندیس زرین، لوح افتخار و جایزه نقدی به مستند کوتاه «من می مانم» به کارگردانی فاطمه مرزبان از ایران
در بخش مسابقه بینالمللی داستانی کوتاه
جایزه ویژه هیات داوران: دیپلم افتخار و جایزه نقدی، به خاطر کارگردانی و فیلمنامه موشکافانه به فیلم کوتاه «درون آینه» به کارگردانی مهدی یوسفعلی از ایران
جایزه ویژه هیات داوران: دیپلم افتخار و جایزه نقدی، به خاطر پرداخت خوب و مضمون امیدوار کننده به فیلم کوتاه «آریو والیبال؟» به کارگردانی محمد بخشی از ایران
رتبه سوم: دیپلم افتخار و جایزه نقدی، به خاطر بیان واضح از شرایط روحی نوجوانی که در گذار از کودکی است به فیلم کوتاه «سکوت» به کارگردانی فرنوش صمدی و علی عسکری محصول مشترک ایتالیا و فرانسه
رتبه دوم: تندیس سیمین، لوح افتخار و جایزه نقدی، به خاطر روایتی تازه از تلاش یک نوجوان به فیلم کوتاه «جوخه به فرمان من» به کارگردانی ایمی ایمانیشی محصول مشترک صحرای غربی، آمریکا و الجزایر
رتبه اول: تندیس زرین، لوح افتخار و جایزه نقدی، به خاطر فیلمبرداری، کارگردانی و مضامین ارزشمند به فیلم کوتاه «روباهها» به کارگردانی مایکل گورِآ از کشور انگلستان
در بخش مسابقه بینالمللی انیمیشن
رتبه سوم: دیپلم افتخار و جایزه نقدی به انیمیشن کوتاه «داستان روباهی که حافظهاش را از دست داد» به کارگردانی کریستین آسموسن و متباس برون از آلمان
رتبه دوم: تندیس سیمین، لوح افتخار و جایزه نقدی به انیمیشن کوتاه «درخت پرتقالی» به کارگردانی امیر هوشنگ معین از ایران
رتبه اول: تندیس زرین، لوح افتخار و جایزه نقدی به انیمیشن کوتاه «فضای منفی» به کارگردانی مکث پورت و ریوکوا هانا از فرانسه
بخش مسابقه دانش آموزان فیلمساز انیمیشن
رتبه سوم: دیپلم افتخار و جایزه نقدی به صورت مشترک به انیمیشن کوتاه «مادربزرگ» به کارگردانی سپهر امامی فر و انیمیشن کوتاه «پنجره» به کارگردانی ثمین گشتیل
رتبه دوم: تندیس سیمین، لوح افتخار و جایزه نقدی به انیمیشن کوتاه «فریاد» به کارگردانی زهرا قربانی
رتبه اول: تندیس زرین، لوح افتخار و جایزه نقدی به کارگردانی «سراب» به کارگردانی فاطمه صداقت
بخش مسابقه دانش آموزان فیلمساز داستانی کوتاه
رتبه سوم: دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهدا به صورت مشترک به فیلم کوتاه «پدر بذر بود» به کارگردانی ماندانا هوشمندیان و فیلم کوتاه «خط قرمز» به کارگردانی سحر نوایی
رتبه دوم: تندیس سیمین، لوح افتخار و جایزه نقدی به فیلم کوتاه «مهرک» به فیلم کوتاه محدثه اسدی زاده
رتبه اول: تندیس زرین، لوح افتخار و جایزه نقدی به فیلم کوتاه «منفی درد» به کارگردانی ملیکا کدخدایی
بخش مسابقه دانش آموزان فیلمساز مستند
لوح تقدیر و جایزه نقدی به مستند کوتاه «خشونت» به کارگردانی سوگند منصوریان
لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا به مستند کوتاه «ریزگردها
لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می شود به : کوثر موساییان برای پژوهش فیلم دیار کارون
رتبه سوم دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهدا می شود به : سالار صفدری برای فیلم پر کاه روی آب
رتبه دوم تندیس سیمین، لوح افتخار و جایزه نقدی اهدا می شود به: امید بهرامی برای فیلم پرواز بر بلندای بوم
رتبه اول تندیس زرین، لوح افتخار و جایزه نقدی اهدا می شود به: مهدی امیریان برای فیلم زری باف
بخش مسابقه فرهنگیان فیلمساز انیمیشن
رتبه سوم: دیپلم افتخار و جایزه نقدی به انیمیشن کوتاه «تا خانه» به کارگردانی مریم سجادی نجف آبادی
رتبه دوم: تندیس سیمین، لوح افتخار و جایزه نقدی ابه انیمیشن کوتاه «تنبلی چشم» به کارگردانی رضا احمدیاری
رتبه اول: تندیس زرین، لوح افتخار و جایزه نقدی به انیمیشن کوتاه «اهل مطالعه را حصاری نیست» به کارگردانی رویا حسنی
بخش مسابقه فرهنگیان فیلمساز داستانی کوتاه
رتبه سوم: دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلم کوتاه «پیژامه راه راه پدر را باد برد» به کارگردانی محمد صادقی
رتبه دوم: تندیس سیمین، لوح افتخار و جایزه نقدی به فیلم کوتاه «سایههای یک شهر» به کارگردانی شهریار پورسیدیان
رتبه اول: تندیس زرین، لوح افتخار و جایزه نقدی به فیلم کوتاه «عبور از مرز توهم» به کارگردانی حاتم ساعدپناه
بخش مسابقه فرهنگیان فیلمساز مستند
لوح تقدیر و جایزه نقدی به مستند کوتاه «من باربی نیستم» به کارگردانی معصومه کشاورز مشکین فام
رتبه سوم: دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مستند کوتاه «بالهای کاغذی» به کارگردانی عبدالمحمود کبیری
رتبه دوم: تندیس سیمین، لوح افتخار و جایزه نقدی به مستند کوتاه «زورخانه» به کارگردانی رضا احراری و منصور میرشکاری
رتبه اول: تندیس زرین، لوح افتخار و جایزه نقدی به مستند کوتاه «مدیر مدرسه» به کارگردانی عبدالرحمن آقایی
بخش مسابقه دانشجومعلمان فیلمساز
لوح تقدیر و جایزه نقدی به فیلم کوتاه «مثبت سیزده» به کارگردانی حسین حسنی مقدم
لوح تقدیر و جایزه نقدی به فیلم کوتاه «گلدان» به کارگردانی محبوبه خلیلی
فیدان در شبکههای اجتماعی